Co chcesz zrobić?
Kategorie

Home Staging – czyli jak Szybko i z Zyskiem sprzedać nieruchomość
 

Masz problem ze sprzedażą mieszkania? Chcesz szybko i w dobrej cenie zbyć swoją nieruchomość? Skorzystaj ze sprawdzonych działań wspierających obrót nieruchomościami.

Home Staging to pojęcie pochodzące z języka angielskiego oznaczające zespół czynności związanych z przygotowaniem nieruchomości do najmu lub sprzedaży. Podstawową ideą homestagingu jest szybkie i tanie podniesienie atrakcyjności nieruchomości przez zabiegi marketingowo – dekoratorskie.

Jak wskazują badania potencjalny kupiec w ciągu pierwszych 8 sekund wyrabia sobie zdanie o oglądanej nieruchomości i właśnie te kilka sekund to pole działania dla Nas aby oczarować nabywcę.

Nie chodzi tu o fałszowanie rzeczywistości a o pokazanie kupcowi możliwości związanych z danym lokalem, ukazania funkcji pomieszczeń, zaprezentowania potencjału danego wnętrza.

Oto kilka podstawowych zasad:

 • przede wszystkim trzeba zadbać o uporządkowanie wnętrza i pozbycie się niepotrzebnych, zagracających przedmiotów,

 • można pomalować ściany na neutralne kolory oraz dokonać drobnych napraw,

 • należy wyeliminować nieprzyjemne zapachy, można postawić świeże kwiaty,

 • trzeba podkreślić funkcję jakie dane pomieszczenie pełni i pokazać jego przestrzeń,

 • dobrze jest zadbać o odpowiednie dodatki,

 • jeżeli jest to możliwe, prezentacja nieruchomości powinna odbywać się bez udziału właściciela i domowników,

 • prezentacja powinna odbywać się gdy wnętrza są dobrze doświetlone,

 • generalnie trzeba zainspirować naszego klienta, pokazać jakiś określony styl pomieszczeń, w który będzie on się mógł wpisać – sprzedajemy pewien styl życia

 • nie wolno zapominać o estetyce przestrzeni wokół naszej nieruchomości ( klatka schodowa, korytarz, podwórko).
   

Współpraca 

 Jeżeli chcecie uatrakcyjnić swoje mieszkanie przed sprzedażą lub wynajmem, nasi doradcy mogą służyć radą lub przeprowadzić metamorfozę, respektując oczywiście Wasze sugestie. Współpracujemy z ekipami remontowymi, sprzątającymi, którzy sprawnie i szybko wykonają odpowiednie prace. To wy decydujecie jaki budżet zostanie przeznaczony na całą metamorfozę i to od Was zależy zakres wykonywanych prac. Zwykle potrzebne jest ok. 7-10 dni. Cała operacja polega zwykle na odświeżeniu, odgraceniu i aranżacji wnętrza. Jeżeli zachodzi taka potrzeba wymienia się lub uzupełnia elementy wyposażenia.

Dlaczego warto skorzystać z fachowej pomocy?

Doświadczony doradca potrafi obiektywnie (bez sentymentów) ocenić mocne i słabe strony mieszkania, rozpoznać potrzeby potencjalnego klienta oraz polecić odpowiednie działania służące poprawie wizerunku, a następnie sprawnie poprowadzić całość prac. Mieszkanie po tych zabiegach staje się dobrze przygotowanym produktem gotowym do szybkiej i korzystnej sprzedaży. 

Dla klientów współpracujących z nami przy sprzedaży bądź najmie swoich nieruchomości doradztwo w zakresie Home Stagingu jest darmowe. Natomiast opieka nad projektem i koordynacja prac (kompleksowa realizacja) w bardzo atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z namiWyszukiwarka ofert

cena od do PLN
powierzchnia od do m2
    ilość pokoi od do
             piętro od do

 

Dane kontaktowe       Michał Nalewajka nr licencji 20919
M-3 Nieruchomości
42-200 Częstochowa
ul. Waszyngtona 20 lok.12

+48 663 887 884
+48 34 343 58 59
+48 604 374 076

biuro@m-trzy.pl

[zobacz mapę dojazdu]


PORADY
 

Plusy Umowy na Wyłączność

Dla Sprzedających

Dla Wynajmujących

Kup bez Prowizji - regulamin

Jestem członkiem Polskiej Federacji Nieruchomości