Co chcesz zrobić?
Kategorie
Wyższość Umowy na Wyłączność

1. Oszczędzasz czas – podpisujesz umowę tylko z jednym biurem a twoja oferta staje się dostępna dla wszystkich agencji pośrednictwa działających w Systemie Galactica (ok. 80% częstochowskich agencji uczestniczy w tym projekcie, oferta staje się też widoczna dla pośredników spoza Częstochowy).
Umowa na wyłączność jest umową terminową, co zmusza Twojego pośrednika do intensywnej pracy nad ofertą.

2. Oszczędzasz pieniądze – nie ponosisz dodatkowych kosztów reklamy swojej nieruchomości, a masz gwarancję, że jest ona szeroko reklamowana. Dodatkowo jeżeli umowa jest z klauzulą „Kupujący nie płaci prowizji” zwiększa to liczbę potencjalnych klientów, a tym samym przyspiesza transakcje. Ponadto pośrednik wiedząc, że ma zagwarantowane wynagrodzenie, może bez obaw przeznaczać wyższe nakłady na jej reklamę i promować w sposób otwarty: podając dokładny adres, umieszczając w reklamach zdjęcia okolicy i budynku, wywieszając przed nieruchomością tablice informacyjne. Oferta jest wyeksponowana jako specjalna i najwyżej pozycjonowana!

Płacisz prowizję tylko jednemu biuru nieruchomości i masz pewność, że żadne inne biuro nie upomni się o wynagrodzenie.Pośrednik zatrudniony przez Ciebie ma obowiązek podzielić się wynagrodzeniem z agencją reprezentującą stronę Kupującą.

3. Potencjalni klienci mają pewność, że nieruchomość opisana jest zgodnie ze stanem faktycznym. Pośrednik przed wprowadzeniem oferty ma obowiązek dochowania szczególnej staranności w sprawdzeniu oferty i sporządzenia jak najdokładniejszego opisu oraz planu rozmieszczenia pomieszczeń.

4. Zachowujesz komfort - współpraca z profesjonalnym pośrednikiem zapewnia Ci większy komfort. Będziesz miał pewność, że pośrednik zrobi wszystko, żeby jak najszybciej i najlepiej sprzedać Twoją nieruchomość. Pośrednik stanie się Twoim doradcą – wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie oraz archiwum przeprowadzonych już transakcji, wskaże Ci trendy rynkowe oraz pomoże ustalić najkorzystniejszą, realną cenę.
Zostaniesz poinstruowany jak przygotować nieruchomość do sprzedaży a na twoje życzenie zajmiemy się Stagingiem twojego mieszkania lub domu – co pomoże korzystnie i szybko sprzedać tą nieruchomość.

Wyszukiwarka ofert

cena od do PLN
powierzchnia od do m2
    ilość pokoi od do
             piętro od do

 

Dane kontaktowe       Michał Nalewajka nr licencji 20919
M-3 Nieruchomości
42-200 Częstochowa
ul. Waszyngtona 20 lok.12

+48 663 887 884
+48 34 343 58 59
+48 604 374 076

biuro@m-trzy.pl

[zobacz mapę dojazdu]


PORADY
 

Plusy Umowy na Wyłączność

Dla Sprzedających

Dla Wynajmujących

Kup bez Prowizji - regulamin

Jestem członkiem Polskiej Federacji Nieruchomości